Dieta pudełkowa – co na ten temat wiedzieć warto?


Dieta pudełkowa, nazywana także cateringiem fit lub dietetycznym, polega na zamawianiu jedzenia, które w pudełkach dowożone jest do klienta. Może on skorzystać z opcji trzech, czterech lub pięciu posiłków dziennie. Wszystkie dania przygotowane są zgodnie z wytycznymi dietetyka, dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Osobami najczęściej wybierającymi ten sposób odżywiania są te, które chcą zgubić kilogramy lub utrzymać stałą wagę. Menu jest różnorodne, a potrawy odpowiednio kaloryczne.

Dieta pudełkowa – czy jest skuteczna?

Tak, ponieważ ten rodzaj diety pozwala zgubić nadwyżkę kilogramów. Trzeba jednak pamiętać o efekcie jo-jo. Rezygnując z fit cateringu ciężko jest samemu przygotować dobrze zbilansowane posiłki. Ponadto, gdy waga łatwo spada, często osoby zapominają o aktywności fizycznej. A to ona jest najważniejsza przy uzyskaniu i utrzymaniu wymarzonej sylwetki.

Dieta pudełkowa – standardowa czy niestandardowa

Oferta firm zajmujących się cadzban jagódteringiem dietetycznym jest bardzo zróżnicowana. Oprócz standardowej, której głównym zadaniem jest zrzucenie kilogramów można wyróżnić jeszcze:

Plusy i minusy diety pudełkowej

Zalety:

Wady:

Ile kosztuje catering dietetyczny?

Fit catering nie należy do najtańszych. Dziennie za 3-4 posiłki należy zapłacić około 50-60 złotych. Koszt zależy od indywidualnego programu żywionego. Miesięcznie trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu 1500-1800 złotych, a czasem nawet do 3000 złotych albo więcej.>
Podsumowując dieta pudełkowa jest cateringiem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dopasowany jest indywidualnie do potrzeb klienta, celu jaki chce uzyskać, a także pozwala poznać nowe potrawy. Ponadto oszczędnością, czasu jaką zapewnia, zjednuje sobie co raz większa ilość klientów. Warto skorzystać z oferty, jeśli marzy się o np. zgubieniu zbędnych kilogramów. Ale trzeba pamiętać, że ciężko zrezygnować z wygody, jaką zapewnia dieta pudełkowa.


Komentarze |0|


* ksywa (wymagana)
@ * email (wymagany)


*) Wymagane pola są oznaczone gwiazdką
**) Możesz użyć niektórych

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij